Webinarium na żądanie – Jak zwiększyć bazę lojalnych klientów na platformie marketplace?

Jak zwiększyć bazę lojalnych klientów na platformach e-commerce lub marketplace?

Planujesz zapewnić kupującym i sprzedającym jeszcze lepsze, niezapomniane doświadczenie z Twoją marką i zyskać ich lojalność

 

Twoim celem jest pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi? 

 

Chcesz szybko wyciągać wnioski na temat grup klientów oraz podejmować decyzje biznesowe na podstawie danych

 

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej dwa z powyższych pytań, zarejestruj się na nasz webinar poświęcony automatyzacji platform marketplace przy użyciu narzędzi Salesforce!

Serdecznie zapraszamy na sesję online, podczas której zespół Cloudity pokaże Ci, jak docierać do bazy klientów o wysokim potencjale w wielu kanałach.

 

Poruszymy również temat optymalizacji kampanii marketingowych w kanałach online oraz pogłębionej analizy zwrotów z inwestycji w płatne media.

 

Podczas webinaru poruszane będą także zagadnienia związane z optymalizacją grup odbiorców oraz dostosowywaniem ofert i treści do potrzeb i zainteresowań klientów

 

Prelegenci pokażą również, jak dbać o jednolity przekaz we wszystkich kanałach komunikacji z odbiorcami

 

Dowiesz się także, jak najlepiej pozyskiwać nowych sprzedających na platformie, efektywnie nimi zarządzać oraz wspierać w rozwoju w ramach platformy.

Prelegenci opowiedzą o tym, jak technologia Salesforce polepsza doświadczenie kupujących oraz sprzedających na Twojej platformie marketplace lub eCommerce. 

 

Oto niektóre z poruszanych tematów:

 

 

We wszystkich powyższych działaniach będziesz mieć wsparcie technologii z ekosystemu Salesforce!

Prowadzący:

Zarejestruj się już dziś!

Dostęp do webinaru jest bezpłatny. Rejestrując się na webinarium, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity.