Webinar na żądanie Salesforce dla franczyzodawców

Salesforce dla franczyzodawców – skaluj biznes dzięki nowoczesnym technologiom

Jesteś franczyzodawcą? Chciałbyś zyskać pełny, 360-stopniowy widok na franczyzobiorcę, zautomatyzować procesy biznesowe oraz zunifikować narzędzia i aplikacje do codziennej pracy? 

 

Zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, jak Salesforce odpowiada na potrzeby firm działających w modelu franczyzowym i wspiera rozwój ich biznesu. Przyjrzymy się również wyzwaniom, z którymi mierzą się przedsiębiorstwa oraz odpowiemy na pytania uczestników. 

Nasi eksperci pokażą Ci, jak dzięki automatyzacji, integracji systemów IT oraz widokowi 360 stopni na dany sklep, aptekę czy stację paliw zyskasz pełną kontrolę nad biznesem i będziesz mógł łatwo go skalować

 

Zapewnij franczyzobiorcom wyjątkowe doświadczenie dzięki sztucznej inteligencji, IoT i technologii Adaptive Vision. 

 

Dowiedz się więcej o automatycznym generowaniu zamówień czy zgłaszaniu awarii, planowaniu wizyt na podstawie historii wyników weryfikacji oraz o chatbocie – narzędziu do szybkiej i sprawnej komunikacji z franczyzobiorcami. 

 

Dzięki rozwiązaniom Cloudity oraz Salesforce zapomnisz o ręcznym uzupełnianiu danych lub poszukiwaniu ich po różnych systemach.

 

Komunikacja za pośrednictwem kilku mediów czy praca z arkuszami kalkulacyjnymi także odejdą do przeszłości.

 

Omówimy następujące zagadnienia

 

Prowadzący:

Zarejestruj się już dziś!

Dostęp do webinaru jest bezpłatny. Rejestrując się na webinarium, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity.