Business Development Center – skuteczne kampanie outboundowe i więcej leadów dla Twoich sprzedawców

Business Development Center – skuteczne kampanie outboundowe i więcej leadów dla Twoich sprzedawców

Data: czwartek, 10 września

 

Czas: 10:00 – 11:00

 

Planujesz budowę lub przebudowę funkcji Business Developmentu w swojej firmie? 

 

Twoim celem jest wdrożenie sprawnego procesu BD w organizacji? 

 

Chcesz generować więcej leadów i zwiększyć szanse swojego działu sprzedaży na finalizowanie transakcji z wartościowymi klientami

 

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, jak Cloudity wspiera Business Development w organizacjach, niezależnie od ich rozmiaru czy branży, w której działają.

Podczas wydarzenia pokażemy Ci, jak wygląda przykładowy plan projektu – od warsztatów z pracownikami przez wypracowanie koncepcji procesu i struktury Business Developmentu po wdrożenie nowych narzędzi. 

 

Opowiemy o wyzwaniach, z którymi mierzą się organizacje i przedstawimy naszą propozycję wartości dla firm chcących usprawnić swoje procesy pozyskiwania i podgrzewania leadów

 

Nasi eksperci poruszą wiele tematów z dziedzin takich jak marketing, sprzedaż czy rozwój pracowników – Twoich Business Development Representatives.

Podczas webinaru dowiesz się między innymi, jak:

 

 

i wiele więcej! 

 

Dowiesz się także, jak dbać o efektywną współpracę BD z innymi zespołami i planować działania tak, by osiągać najwyższą możliwą konwersję. 

 

Poznasz również wskazówki dotyczące zarządzania wszystkimi etapami lejka sprzedażowego.

 

Zapraszamy!

Prowadzący:

Zarejestruj się już dziś!

Dostęp do webinaru jest bezpłatny. Rejestrując się na webinarium, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity.