Planuj sprawniej, sprzedawaj więcej… czyli zastosowanie technologii chmurowej w sprzedaży w bankowości korporacyjnej

 

Planuj sprawniej, sprzedawaj więcej

– czyli zastosowanie technologii chmurowej w sprzedaży

w bankowości korporacyjnej

Data: środa, 16 września

 

Czas: 10:00 – 11:00

 

Zarządzasz sprzedażą w bankowości korporacyjnej? 

 

Chcesz usprawnić i zautomatyzować procesy sprzedażowe w swoim zespole oraz szybciej i dokładniej planować sprzedaż do kluczowych klientów?

 

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, jak skuteczniej wykorzystywać takie narzędzia sprzedażowe jak Pipeline, Account Plan czy Action Plan, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom chmurowym

 

Planowanie sprzedaży, egzekucja działań i rewizja planu będą prostsze i bardziej efektywne, a raportowanie zadań Twoich Key Account Managerów zostanie zautomatyzowane

 

Zapomnisz także o tabelach i arkuszach kalkulacyjnych – teraz wszystkie kluczowe dane będziesz mieć na jednej, wydajnej platformie CRM

 

Przejrzyste dashboardy – w aplikacji desktopowej i mobilnej – ułatwią Ci szybki przegląd statusu zadań Twoich KAM-ów oraz sprawne planowanie działań mających na celu zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Jakie są korzyści płynące z korzystania z nowoczesnych rozwiązań chmurowych wdrażanych przez Cloudity? 

 

Twój zespół łatwo zaplanuje sprzedaż produktów klientom korporacyjnym – od kredytów, przez cash management po leasing czy faktoring – w wybranym przez siebie okresie. Poza tym komunikacja wewnątrz Twojego zespołu sprzedażowego wzniesie się na wyższy poziom niż wcześniej. 

 

Ty, jako Dyrektor, dokładnie poznasz sytuację swojego klienta korporacyjnego, a ponadto będziesz automatycznie otrzymywać powiadomienia, dzięki którym dowiesz się, czy wszystkie działania wykonywane są zgodnie z planem. Jeśli nie – będziesz mógł natychmiast zareagować na wszelkie odchylenia. 

 

W Cloudity nie tylko wdrażamy nowe technologie – świadczymy  także usługi consultingowe. Dostrajamy nowe rozwiązania do Twoich potrzeb biznesowych oraz szkolimy przyszłych użytkowników systemu. Dbamy, by wdrożone technologie przyniosły Ci jak największą wartość.

Tematy, które poruszymy podczas webinaru:

Prowadzący:

Zarejestruj się już dziś!

Dostęp do webinaru jest bezpłatny. Rejestrując się na webinarium, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity.