Skip to content

System Customer Service: Salesforce Service Cloud

Poznaj swoich klientów lepiej niż kiedykolwiek. Połącz się z nimi w sposób, który najbardziej im odpowiada i ułatw pracę swojemu zespołowi ds. obsługi klienta.

Zarys
O Service Cloud

Dzięki Service Cloud zapewnisz najwyższą jakość obsługi swoim klientom i będziesz mógł reagować na ich potrzeby o każdej porze – niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twój zespół konsultantów.

Ten system Customer Service zapewni Twojemu działowi obsługi 360-stopniowy widok na klientów, zarówno w aplikacji desktopowej, jak i mobilnej. Sprawi to, że konsultanci będą działać szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki działającemu w chmurze obliczeniowej Service Cloud zapewnisz klientom obsługę omnichannel i umożliwisz im samodzielne rozwiązywanie prostych problemów. Pomogą w tym automatyzacje i sekcja odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, którą możesz umieścić w czatbocie lub na stronie www.

System Customer Service od Salesforce pozwoli Twojemu zespołowi konsultantów poświęcić więcej uwagi tym klientom, których złożone problemy wymagają większego wsparcia.

Co zyskujesz

Korzyści

Najwyższa jakość usług

Reaguj szybciej na zgłoszenia klientów dzięki Service Cloud. Wygodny interfejs zapewnia konsultantom płynny przepływ informacji o klientach i najwyższą jakość ich obsługi. Pomóż klientom samodzielnie rozwiązywać problemy lub stwórz społeczność, w której będą oni mogli wymieniać się wiedzą.

Integracja wszystkich kanałów

System Customer Service od Salesforce umożliwia integrację wszystkich twoich kanałów komunikacji. Zarządzaj kontaktami poprzez stronę internetową, media społecznościowe lub czat na żywo. Oferuj swoim klientom profesjonalną, wielokanałową obsługę i miej pełną kontrolę dzięki 360-stopniowemu widokowi na każdego z nich.

Ciągłe doskonalenie

Service Cloud umożliwia szczegółową analitykę i usprawnianie procesów komunikacji biznesowej. Dowiedz się, które kanały są najważniejsze dla Twoich klientów i udoskonalaj je. Monitoruj poziom obsługi klientów i odpowiadaj na ich potrzeby!

3 bezpłatne aktualizacje rocznie

Salesforce udostępnia bezpłatnie trzy aktualizacje Service Cloud rocznie. Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe, innowacyjne funkcje dla swojego produktu Salesforce w wydaniach wiosennym, letnim i zimowym. Twój system Customer Service będzie zawsze aktualny. 

Przeczytaj nasze artykuły o Service Cloud!

Service Cloud
Dowiedz się więcej

Demo Service Cloud

Service Cloud oferuje swoim użytkownikom o wiele więcej, niż moglibyśmy opisać w jednym akapicie. Obejrzyj krótki klip, by lepiej zrozumieć przewagi tego kompleksowego rozwiązania Salesforce.

Chętnie przygotujemy dla Ciebie demo, podczas którego zaprezentujemy zalety tego wydajnego narzędzia.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak docierać do klientów w preferowany przez nich sposób, zbudować bazę wiedzy dla zespołów Customer Service i wznieść swoją obsługę klienta na wyższy poziom dzięki Salesforce Service Cloud.

Tak właśnie powinien wyglądać system Customer Service!

Poznaj swoją przyszłą platformę Service Cloud!

ZAUFALI NAM

Success Stories

Zobacz, jak nasi klienci pokonali swoje wyzwania dzięki Salesforce Service Cloud.
Zachęcamy do zapoznania się z ich Success Stories poniżej!

Aava Mobile skaluje biznes i rośnie dzięki Salesforce Service Cloud

Huseierne zwiększa wartości dla swoich klientów i pracowników dzięki Service Cloud

Read More

Referencje

Slide

Współpraca z zespołem Cloudity była wielką przyjemnością, ponieważ nie skupili się oni jedynie na doraźnych potrzebach i niedociągnięciach, ale ciężko pracowali nad zrozumieniem naszych procesów i stworzyli elastyczne i przyszłościowe rozwiązanie, pozwalające na wykorzystanie różnych danych zgromadzonych w naszych systemach IT i umożliwiające na spojrzenie na sprzedaż, wsparcie i obsługę klienta z perspektywy 360 stopni.

Svenn Johannsen
Chief Sales Officer

Slide

Cloudity zapewniło nam bardzo dobry start, wykorzystując Salesforce Marketing Cloud. Pracownicy są bardzo kompetentni, uprzejmi i łatwo się z nimi współpracuje. Gorąco polecam tę firmę innym klientom. Chociaż jesteśmy firmą zlokalizowaną w Norwegii, współpraca z firmą Cloudity, która ma biura w Polsce, Niemczech i Szwecji, nie stanowiła problemu.

Christian Mjelde
Manager of the IT Department

           

Skontaktuj się z nami lub zapisz się na bezpłatne demo

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby omówić Twoje potrzeby.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz lub wyślij mi bezpośrednią wiadomość na LinkedIn.

Piotr Borkowski
Account Executive

LinkedIn
Facebook