Skip to content

Salesforce Managed Services

Szukasz wsparcia po wdrożeniu systemu Salesforce? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Nasi specjaliści zadbają o to, aby wszystkie zmiany i procesy przebiegały bez zakłóceń.

Zarys
O Managed Services

Po wdrożeniu rozwiązania Salesforce możesz potrzebować dalszych modyfikacji lub wsparcia, jeśli zechcesz dodać do produktu nowe funkcjonalności, usunąć błędy lub dostosować nowy system do rosnących potrzeb biznesowych Twojej firmy.

Cloudity zapewni Ci wsparcie powdrożeniowe na najwyższym poziomie. Nasz zespół Managed Services podzielony jest na wyspecjalizowane grupy konsultantów i programistów, którzy pracują przede wszystkim nad projektami wsparcia oraz wdrożeniami – jeśli jest taka potrzeba. Wszystko zależy od wymagań klientów.

Gwarantujemy szybkie tempo pracy i sprawne dostarczanie wyników. Nasi specjaliści zadbają również o to, aby wszystkie zmiany i procesy przebiegały bez szkody dla instancji Salesforce klienta oraz aby nie dochodziło do nieautoryzowanych zmian. Godziny pracy ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Na życzenie podpisujemy również umowę Service Level Agreement.

Dlaczego warto skorzystać z Managed Services?

Poniższe wyzwania brzmią znajomo? Zobacz, jak rozwiązaliśmy problemy naszych klientów, gdy ich pracownicy dopiero uczyli się obsługi systemu Salesforce.

Brak transparentności

Otwarta komunikacja jest kluczowa w każdej relacji partnerskiej. Twój partner Salesforce powinien na bieżąco informować Cię o statusie zadań. Czy czujesz się czasem niedoinformowany? Zdarza się, że nie możesz się dowiedzieć, ile czasu zajmie wdrożenie pewnych funkcjonalności systemu?

Czy czujesz, że wyznaczone partnerowi wdrożeniowemu zadania trwają zbyt długo, nie otrzymujesz odpowiedzi na temat ich statusu i terminu ukończenia? Taka niewiedza to nic dobrego.

Zobacz, jak rozwiązaliśmy ten problem >

Nieefektywne zarządzanie projektami

Dotrzymywanie terminów ma kluczowe znaczenie. Jeśli nie możesz zaufać swojemu partnerowi, że wykona on pracę na czas, oznacza to, że nie jest to idealna relacja.

Jak możesz uwzględnić nowe funkcjonalności systemu w swoim planowaniu, skoro nie wiesz kiedy i czy w ogóle będziesz mógł z nich korzystać? 

Niektórzy partnerzy nie traktują projektu całościowo, a skupiają się na bardzo konkretnych funkcjonalnościach, które same w sobie nie mają większego znaczenia. Wygląda na to, że nie zależy im na ogólnej wydajności systemu. Spójrz na to w ten sposób: co z tego, że masz świetny silnik, skoro reszta twojego pojazdu jest bezużyteczna?

Dowiedz się jak rozwiązaliśmy ten problem >

Brak wyczucia biznesowego

Twój partner wdrożeniowy powinien dołożyć wszelkich starań, aby zrozumieć Twoją firmę. Jeśli tylko wykonuje zadania bezrefleksyjnie, oznacza to, że nie zna Twoich potrzeb biznesowych lub nie potrafi myśleć nieszablonowo.

Tego typu współpraca może wydawać się kusząca, ale jesteśmy tylko ludźmi – co jeśli popełnisz błędy lub Twoje pomysły będą po prostu nierealistyczne? Profesjonalny partner będzie zadawał pytania i te pomysły kwestionował, a Ty powinieneś mu na to pozwolić.

Pamiętaj, że Twoim zadaniem jako klienta nie jest zaprojektowanie własnego systemu. Płacisz za to, by zrobili to za Ciebie eksperci.

Zobacz jak rozwiązaliśmy ten problem >

Co zyskujesz

Korzyści

Praca bez przestojów

Rozumiemy, jak ważny jest sprawnie działający system. Dlatego zajmujemy się obsługą techniczną Salesforce, taką jak wsparcie użytkowników i administratorów, analiza błędów i rozwiązywanie problemów oraz zmiany procesów.

Twoi pracownicy mogą skupić się na tym, co robią najlepiej, bez konieczności martwienia się o wsparcie systemu, który my dostosujemy do potrzeb Twojej firmy. Możesz również spokojnie pozostawić nam pieczę nad wydajnością i bezpieczeństwem. Znamy się na tym.

Znamy Twoje oczekiwania

Nasi doświadczeni specjaliści rozumieją procesy biznesowe Twojej firmy i wiedzą, w jakim kierunku zmierzasz. Znajomość sposobu funkcjonowania Twojej organizacji pozwala nam przejąć znaczną część odpowiedzialności za utrzymanie i administracji Salesforce. Możesz skupić się na zwiększaniu skali swojej działalności, podczas gdy my zapewnimy bezbłędne działanie produktów Salesforce.

Certyfikowani specjaliści

W 2019 roku nasi eksperci otrzymali największą liczbę certyfikatów wśród polskich partnerów Salesforce. Stawiamy na długoterminowe relacje biznesowe i mamy elastyczne podejście, o czym z pewnością wiesz, jeśli już z nami współpracowałeś!

Do tej pory byliśmy odpowiedzialni za ponad 100 projektów Managed Services, a naszymi klientami byli między innymi Paulaner, Quiksilver, Scrive, Grupa Żywiec i Immergas.

Oszczędzaj czas i zasoby

Outsourcing szkoleń jest opłacalny i oszczędza czas. Skoncentruj się na rozwoju swojego biznesu i przekaż nam odpowiedzialność za utrzymanie systemu. Dostarczamy nasze usługi dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

A dzięki technologii chmury nie potrzebujesz zespołu serwisowego na miejscu, możemy połączyć się z Twoim systemem i pomóc Ci z dowolnego miejsca na świecie.

Jak pracujemy
Plan działania

Co nas wyróżnia?

Na początku współpracy oferujemy naszym klientom pakiet godzin w ramach umowy wsparcia. Dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta i proponujemy od 20 do 160 godzin pracy w miesiącu.

W ramach oferowanych usług każdego klienta wspiera zespół konsultantów i programistów. Angażujemy również Product Ownera, który zarządza całym projektem i zespołem oraz regularnie komunikuje się z klientem.

Jak się komunikujemy?

Dbamy o ciągłość komunikacji. Dlatego organizujemy cotygodniowe rozmowy statusowe, a także warsztaty i spotkania bezpośrednie. Zawsze terminowo odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Traktujemy klienta jak partnera – takie podejście sprawdza się najlepiej!

Będziemy Cię wspierać

W codziennej pracy wykorzystujemy Jira, Community Cloud lub inne narzędzie wybrane przez klienta. W ramach pakietu godzin usuwamy błędy, przeprowadzamy drobne konfiguracje i modyfikacje oraz dodajemy nowe funkcjonalności do wdrażanych produktów Salesforce.

Utrzymanie i rozwój

Identyfikujemy nowe potrzeby naszych klientów – nie tylko czuwamy nad poprawnym działaniem ich platformy Salesforce, ale również ją rozwijamy. Jeśli okazuje się, że potrzeby przekraczają budżet przeznaczony na wsparcie, wdrażamy nowe, bardziej złożone funkcjonalności w ramach odrębnych projektów.

THEY TRUSTED US

Client Success Stories

See how our customers overcame their challenges thanks to Salesforce Sales Cloud.
We encourage you to read the success stories below!

DevSkiller: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Orkel Direkte AS: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

SCRIVE: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Read More

Testimonials

Slide

Współpraca z Cloudity była dla nas doskonałym doświadczeniem. Chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomogło nam zbudować wewnętrzne kompetencje w zakresie konfiguracji i Appexchange. Projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem, co nie zdarza się często w projektach IT.

Mirosław Pencak
Dyrektor ds. Rozwoju Procesów i Informatyki, ZPC Otmuchów

           

Masz pytania dotyczące naszych rozwiązań?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość bezpośrednio do naszego zespołu.

 

Hej!
Proszę, pozostaw swoje dane kontaktowe.
Skontaktuję się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego!

Piotr Borkowski
Account Executive

Hey!
Please, leave your contact details.
I will contact you within one working day!

Arek Janik
Sales Manager

LinkedIn
Facebook