Skip to content

Analityka Danych

98,6% kadry zarządzającej twierdzi, że ich organizacja dąży do stworzenia kultury opartej na danych, jednak udaje się to tylko w 32,4% przypadków.

Chcesz, by Twoja firma odniosła sukces dzięki lepszym decyzjom podejmowanym na podstawie analityki danych? Jeśli tak, skontaktuj się z nami!

Uzyskaj cenny wgląd w dane i opracuj odpowiednią strategię, by stać się organizacją data-driven. Stwórz kulturę opartą na danych i patrz na swoje dane całościowo, by w pełni je zrozumieć.

Zarys
O Analityce Danych

Nasz zaangażowany zespół Data Analytics pomoże Ci zrozumieć gromadzone w Twojej organizacji dane, przeprowadzi Cię przez proces tworzenia strategii w zakresie zarządzania nimi oraz dostarczy Ci niezbędnych narzędzi analitycznych.

Korzystaj na co dzień z zaawansowanej analityki, optymalizuj procesy i podejmuj lepsze decyzje w oparciu o dane – Twoje jedno źródło prawdy.

Zapraszamy Cię w podróż w kierunku osiągnięcia dojrzałości opartej na danych – Data Maturity! Niech Twoja organizacja wejdzie na wyższy poziom kultury danych i buduje przewagę konkurencyjną dzięki najlepszym rozwiązaniom z zakresu Data Analytics!

Dlaczego powinieneś zdecydować się na Analitykę Danych?

Utożsamiasz się z tymi wyzwaniami? Nasz zespół analityków danych pomoże Ci je przezwyciężyć!

Nie ufam
posiadanym danym

W firmie jest tylko kilka źródeł prawdy, ale nie można całkowicie ufać danym, ponieważ na każdy wgląd w nie składa się wiele założeń. Poszczególne osoby odpowiedzialne spierają się o to, czyje dane są poprawne.

Silosy danych
jak rozsypane puzzle

Wiesz coś o sprzedaży z systemu CRM, o finansach z ERP i marketingu z Google Analytics, ale źródła wiedzy są rozproszone i brakuje elementów układanki, by mieć cały obraz.

Nie mam wglądu
w aktualne dane

Opóźnienie w zbieraniu danych z różnych systemów powoduje, że krytyczne dla biznesu metryki są aktualizowane raz na kilka tygodni – z opóźnieniem w stosunku do stanu rzeczywistego.

Zarządzanie infrastrukturą
danych przyprawia o ból głowy

Zarządzanie infrastrukturą serwerową, obciążeniem bazy danych i narzędziami utrzymania wydaje się być dużą przeszkodą, uniemożliwiającą efektywną analitykę.

Podejmuję decyzje
na podstawie przeczucia

Większość decyzji nie jest poparta metrykami, faktami czy liczbami odpowiadającymi celom i inicjatywom Twojej organizacji. W rezultacie raportowanie zarządcze i prowadzenie operacji biznesowych są utrudnione.

 

Tracę czas
na działania operacyjne

Tworzenie raportów i analizowanie danych jest czasochłonne, a zadania są powtarzalne. Brakuje czasu na naukę nowego oprogramowania lub szukanie specjalisty od danych. Tworzenie dashboardów, które można łatwo i regularnie aktualizować, przychodzi z trudem. Nie masz wglądu w dane w czasie rzeczywistym.

Mamy dużo danych,
i co teraz?

W mediach branżowych i podczas webinarów nieustannie mówi się o sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a Ty wciąż nie wiesz, w którym kierunku podążać, aby jak najlepiej wykorzystać swoje dane.

Na wnioski z raportów muszę czekać w kolejce

Wiele zagadnień i projektów w firmie wymaga wiedzy na temat danych, a także umiejętności analitycznych. Dostępność ekspertów staje się wąskim gardłem. Wydajność i procesy są poza kontrolą, ponieważ raportowanie odbywa się zazwyczaj dopiero wtedy, gdy coś nie działa. Potrzeba dużo czasu, aby to sobie uświadomić.

Co zyskujesz

Korzyści

Połącz swoje dane w jedno źródło prawdy

Normą jest, że firmy posiadają wiele źródeł danych i systemów. Jednym z największych wyzwań jest stworzenie środowiska, w którym istotne dla biznesu dane są dostarczane w jedej, łatwej do zarządzania warstwie. Otwiera to szereg możliwości analizy i optymalizacji.

Pomóż pracownikom widzieć, rozumieć i analizować dane

Zwiększ możliwości analityczne swojej organizacji poprzez demokratyzację dostępu do danych i umożliwienie użytkownikom korzystania z najnowocześniejszej samoobsługowej analityki. Pracownicy, którzy na co dzień korzystają z danych i mają do nich zaufanie, są fundamentem kultury opartej na danych.

Zmniejsz koszty pracy manualnej

Wierzymy, że Twój zespół osiągnie wielkie rzeczy, jeśli będzie mógł skupić się na tym, co istotne dla biznesu, zamiast na przetwarzaniu danych w arkuszach kalkulacyjnych. Pozwól, aby odpowiednie narzędzia wykonywały te zadania za Ciebie.

Zrób kolejny krok w stronę organizacji data-driven

Nie ma znaczenia, czy nadal zmagasz się z rozproszonymi arkuszami danych, czy też rozważasz wdrożenie algorytmów predykcyjnych. Pomagamy Ci określić, gdzie jesteś, dokąd zmierzasz i czego potrzebujesz, aby wykorzystać potencjał swoich danych.

3x

Firmy stawiające na analitykę danych są trzykrotnie lepsze od swoich konkurentów w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu danych.

89%

respondentów z firm data-driven jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych z inwestycji w rozbudowę analityki danych w porównaniu z grupą firm data-aware.

81%

respondentów z firm aktywnie wykorzystujących analitykę danych jest przekonanych, że w razie potrzeby otrzymają pomoc w tym zakresie.

Jak pracujemy
Plan działania

Chcemy przenieść Cię na najwyższy, transformacyjny poziom dojrzałej analityki i kultury danych. W świat, w którym dane i analityka są niezbędnym paliwem dla strategii, wydajności i innowacji.

Wizja analityczna
Dokąd zmierzamy?

Każda znacząca zmiana zaczyna się od odważnego pomysłu. Wspólnie opracowujemy wstępną wizję analityki w Twojej organizacji, uwzględniając specyfikę Twojego biznesu, istotne potrzeby oraz strategiczny kontekst rozwoju.

Mapa ekosystemu Twoich danych
Gdzie jesteśmy teraz?

System zero-jedynkowy nie będzie skuteczny w przypadku zarządzania organizacją data-driven. Wierzymy, że każda firma oprócz samych danych tworzy ich ekosystem, na który składają się użytkownicy, systemy, istniejące inicjatywy i cele biznesowe.

Wspólnie z naszymi klientami wykorzystujemy to holistyczne podejście, aby zmapować ich ekosystem, lepiej zrozumieć, jak generują i wykorzystują dane oraz jak radzą sobie ze zmianami. Identyfikujemy kluczowe obszary, których rozwój pozwoli zrobić klientom kolejny krok na drodze do dojrzałej analityki.

Zostań data-driven: roadmapa
Jak dotrzeć do celu?

Kiedy już wiemy, gdzie się znajdujemy i co chcemy osiągnąć, wspólnie z naszymi klientami zadajemy sobie pytanie: jak dotrzeć do celu? Opracowujemy roadmapę kolejnych inicjatyw – niezbędnych kroków na drodze do dojrzałej analityki. Rekomendujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nadajemy im priorytet pod kątem wpływu na biznes, koszty i ekosystem danych.

Projekty wdrożeniowe
Do celu krok po kroku

Sprawimy, że powstała wizja stanie się rzeczywistością dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych narzędzi analitycznych i produktów związanych z analityką danych. Nasz zespół architektów IT, konsultantów i programistów pomoże Ci wdrożyć wspólnie opracowane inicjatywy, wykorzystując możliwości wiodącego ekosystemu Salesforce i jego partnerów technologicznych.

Zajmujemy się integracją danych, tworzymy platformy do analityki biznesowej, wdrażamy rozwiązania do modelowania danych i doradzamy, jak w pełni wykorzystać ich potencjał, aby uzyskać pełny wgląd w dane i zoptymalizować swoje decyzje biznesowe.

Kompleksowe, indywidualne podejście do Twoich wymagań

Wspieramy Cię zarówno pod kątem rozwiązań technologicznych, jak i budowy kultury danych w Twojej organizacji. Wdrożenie, które zaproponujemy, obejmie wszystkie niezbędne obszary, co pomoże Ci korzystać z analityki danych na miarę potrzeb Twojego biznesu.

Możliwości techniczne

Bezpieczne, dostępne i skalowalne narzędzia, które umożliwiają regulowany dostęp do danych i analiz w całej organizacji

Kultura danych

Dane traktowane jako zasób strategiczny i analizowane przez pracowników firmy stają się katalizatorem usprawnień w całej organizacji

Jesteśmy dumnym partnerem Tableau – światowego lidera w dziedzinie analityki biznesowej. Dowiedz się więcej o zunifikowanej platformie analitycznej tutaj:

Tableau daje użytkownikom dostęp do danych i umożliwia ich analizę oraz dzielenie się wynikami. Narzędzie to staje się jednym źródłem prawdy dla analityki w całej organizacji oraz centralnym punktem współpracy, który napędza rozwój kultury danych w Twojej firmie.

THEY TRUSTED US

Client Success Stories

See how our customers overcame their challenges thanks to Salesforce Sales Cloud.
We encourage you to read the success stories below!

DevSkiller: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Orkel Direkte AS: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

SCRIVE: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Read More

Testimonials

Slide

Współpraca z Cloudity była dla nas doskonałym doświadczeniem. Chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomogło nam zbudować wewnętrzne kompetencje w zakresie konfiguracji i Appexchange. Projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem, co nie zdarza się często w projektach IT.

Mirosław Pencak
Dyrektor ds. Rozwoju Procesów i Informatyki, ZPC Otmuchów

           

Zamów bezpłatny audyt swojego ekosystemu danych lub zadaj nam pytanie

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz lub wyślij mi bezpośrednią wiadomość na LinkedIn.

Piotr Borkowski
Account Executive

Hey!
Please, leave your contact details.
I will contact you within one working day!

Arek Janik
Sales Manager

LinkedIn
Facebook