Skip to content

Digital Advisory & Zarządzanie zmianą

Potrzebujesz roadmapy transformacji cyfrowej swojej organizacji? Chcesz mieć pewność, że wdrożony system zostanie w pełni i łatwo zaadoptowany?

Program Zarządzania Zmianą w Cloudity zapewnia odpowiednią metodologię i narzędzia, dzięki którym Twoja organizacja będzie w stanie sprawnie przyjąć nową technologię.

Nasi konsultanci Digital Advisory pomogą Ci usprawnić procesy biznesowe i budować przewagę konkurencyjną dzięki digitalizacji. 

Zarys
O Digital Advisory i zarządzaniu zmianą

Przygotuj swoją organizację na przyszłe wyzwania i buduj przewagę konkurencyjną dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z ekosystemu Salesforce. Nasi doradcy z działu Digital Advisory przedstawią Ci dostępne rozwiązania technologiczne, stworzą roadmapę digitalizacji Twojej firmy, przeprowadzą warsztaty integracyjne i wiele innych.

Wraz z wprowadzeniem nowych technologii, pracownicy muszą jednak opuścić swoją strefę komfortu i dostosować się do nowych sposobów pracy. Nauka obsługi nowego narzędzia staje się wyzwaniem, wdrożenie często wiąże się też z pojawieniem się nowych procesów oraz zmianą struktury zespołu. Zdiagnozujemy gotowość Twojego zespołu do zmian i stworzymy kompletny Change Management Plan.

W Cloudity rozumiemy zarówno konieczność digitalizacji, jak i znaczenie zarządzania ludźmi i organizacją w procesie zmian. Oferujemy naszym klientom usługi specjalistów Digital Advisory oraz pełne wsparcie ekspertów ds. zarządzania zmianą.

Doradztwo cyfrowe i zarządzanie zmianą – dlaczego warto?

Czy niektóre z poniższych problemów brzmią znajomo? Zobacz, jak rozwiązaliśmy wyzwania naszych klientów w zakresie transformacji cyfrowej ich organizacji oraz rozwoju umiejętności swoich pracowników.

Salesforce to pierwsze narzędzie cyfrowe, które wdrożyła moja firma

Do tej pory nasz zespół zawsze pracował z podstawowymi narzędziami, takimi jak proste arkusze kalkulacyjne czy notatniki. Używamy ich do zbierania wszystkich informacji, które są nam potrzebne do pracy. Teraz obawiamy się, że przejście na platformę cyfrową i wszystkie zmiany, jakie spowoduje to w naszej codziennej pracy, zakończą się niepowodzeniem lub będą bardzo stresujące.

Mamy już zainstalowaną chmurę Salesforce, ale nie jest ona jeszcze w pełni zaadaptowana

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania Salesforce, ale nasz zespół praktycznie z niego nie korzysta. Teraz obawiamy się, że nasza inwestycja została całkowicie zmarnowana.

Rozumiemy, że zarządzanie zmianą jest istotną częścią wdrożenia nowego systemu

Doskonale wiemy, jakie wyzwania stoją przed Twoją firmą i pracownikami podczas wprowadzania nowego narzędzia. Trzeba zmienić nawyki pracy, w związku z czym członkowie zespołu mogą być przytłoczeni nowymi zadaniami. Naszym celem jest sprawienie, aby cały proces wdrożenia systemu był jak najbardziej efektywny i bezbolesny, tak abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości nowego narzędzia i usprawnić procesy tak szybko, jak to możliwe.

Nie wiemy, jak zdigitalizować nasze procesy biznesowe

Nasz zespół doradców wsłucha się w Twoje oczekiwania i przygotuje dla Ciebie roadmapę transformacji cyfrowej. Specjaliści Digital Advisory zaprezentują Ci rozwiązania z ekosystemu Salesforce, które pozwolą Ci usprawnić i zdigitalizować Twoje procesy biznesowe.

Chcemy usprawnić Customer Experience naszych klientów

Los firmy zależy od jej klientów. Nawet jeśli stawiasz ich zawsze na pierwszym miejscu, nie znaczy to, że przekłada się to na ich odczucia! Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom nie tylko Twoi klienci, ale i pracownicy zobaczą dużą różnicę w pracy i obsłudze.

Mamy plany i ambicje rozwojowe – chcemy przełożyć je na konkretną strategię

Masz już wizję rozwoju swojej organizacji. Nie musisz jednak wiedzieć, jakie technologie najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Od tego jesteśmy my: zrozumienie tego, jak działa Twoja firma i znajomość wiodących rozwiązań pozwala nam skutecznie wspierać Cię w procesie digitalizacji.

Co zyskujesz

Korzyści

Dokładna analiza gotowości do zmian i dopasowane rozwiązania

Na początku każdego projektu przeprowadzamy analizę, by dowiedzieć się, w jakim stopniu organizacja jest przygotowana na proponowane zmiany, jakie kroki należy podjąć, aby być gotowym na wdrożenie systemu oraz jak odpowiednio zaplanować działania. Wspieramy Cię w realizacji planu, monitorowaniu poziomu gotowości, a także w planowaniu dodatkowych działań – jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ustrukturyzowane podejście z prostą implementacją wszystkich narzędzi

W fazie strategii i planowania zarządzania zmianą przygotowujemy się do każdego projektu, uwzględniając wszystkie elementy, które są istotne, by wdrożyć system. Należą do nich: dobra komunikacja, szkolenia, motywatory, dźwignie zmian oraz sieć agentów zmian. Dzięki takiemu ustrukturyzowanemu podejściu możemy zbudować gotowość zespołu do zmian jeszcze przed rozpoczęciem pracy z nowym narzędziem.

Certyfikowani i doświadczeni specjaliści

Nasz zespół składa się doświadczonych doradców cyfrowych oraz certyfikowanych specjalistów ds. zarządzania zmianą (APMG International Certification). Realizując projekty, wykorzystujemy swoją wiedzę z zakresu doradztwa cyfrowego i zarządzania zmianą, a dzięki doświadczeniu działamy skutecznie i z wykorzystaniem najlepszych narzędzi.

Jak pracujemy
Plan działania

Dogłębna analiza
od początku

Doradztwo cyfrowe:

Nasz zespół Digital Advisory ocenia dojrzałość cyfrową Twojej organizacji i wsłuchuje się w Twoje potrzeby. Nasi doradcy analizują stan „as-is”, by następnie wspólnie z Tobą wypracować koncepcję „to-be”. Strategia digitalizacji zakłada dobór najlepszych narzędzi IT, dzięki którym cyfrowa transformacja Twojej organizacji stanie się faktem. 

Zarządzanie zmianą:

Na początku współpracy przeprowadzamy pełną analizę zmiany pod kątem jej wpływu na użytkowników systemu, zmieniające się otoczenie oraz tego, jak wpłynie ona na przyjęcie nowego systemu. Analizujemy Twój biznes dogłębnie, aby ocenić, od czego zacząć i jaki dystans musimy pokonać, aby osiągnąć sukces.

Plan działania
i wdrożenie

Doradztwo cyfrowe:

Zanim rozpoczną się prace nad projektem, należy ustalić priorytety wdrożenia nowych narzędzi oraz stworzyć roadmapę transformacji cyfrowej Twojej firmy. To specjalność naszych specjalistów z działu Digital Advisory.

Zarządzanie zmianą:

Tworzymy szczegółowy plan zawierający inicjatywy i działania, które należy wdrożyć, aby zapewnić pełne przyjęcie nowego narzędzia. Budujemy podstawy zarządzania zmianą w Twoim zespole, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie.

Komunikacja
i współpraca

Ostatnie czasy przyniosły wiele wyzwań w zakresie komunikacji i współpracy. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w kooperacji online na całym świecie opracowaliśmy skuteczne narzędzia, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości spotkań, warsztatów i szkoleń prowadzonych przy użyciu najnowszych technologii.

THEY TRUSTED US

Client Success Stories

See how our customers overcame their challenges thanks to Salesforce Sales Cloud.
We encourage you to read the success stories below!

DevSkiller: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Orkel Direkte AS: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

SCRIVE: Implementation of Sales Cloud & Change Management

Learn More

Read More

Testimonials

Slide

Współpraca z Cloudity była dla nas doskonałym doświadczeniem. Chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomogło nam zbudować wewnętrzne kompetencje w zakresie konfiguracji i Appexchange. Projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem, co nie zdarza się często w projektach IT.

Mirosław Pencak
Dyrektor ds. Rozwoju Procesów i Informatyki, ZPC Otmuchów

           

Masz pytania dotyczące naszych rozwiązań?

Skontaktuj się z naszym zespołem za pomocą formularza kontaktowego lub wyślij im bezpośrednią wiadomość.

Potrzebujesz więcej informacji? Pozostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego!

Damian Przybył
Director, Digital Advisory

 

Hej!

Proszę zostaw mi swoje dane kontaktowe.
Skontaktuję się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego!

Piotr Borkowski
Business Development Team Lead

Hey!
Please, leave your contact details.
I will contact you within one working day!

Justyna Sobczak
People Development
& Change Management Consultant

Usługi – Zarządzanie zmianą

LinkedIn
Facebook