Skip to content

Nasze usługi

Tworzymy strategie cyfrowe, prowadzimy szkolenia Salesforce, wdrażamy i integrujemy najnowocześniejsze narzędzia biznesowe i wiele więcej!

Znajdź najlepszą usługę dla swojej firmy i skorzystaj z partnerstwa z Cloudity.

Zarządzanie zmianą

Chcesz mieć pewność, że nowy system zostanie szybko i sprawnie przyjęty w Twojej organizacji?
Program zarządzania zmianą oferowany przez Cloudity wyposaży Cię w odpowiednią metodologię i narzędzia, dzięki którym będziesz mógł zacząć korzystać z nowych technologii natychmiast po wdrożeniu.

Analityka danych

Dane są wszędzie – wykorzystaj je na swoją korzyść! Nasi konsultanci zajmujący się analityką biznesową i Data Science pokazują, jak uzyskać przewagę nad konkurencją dzięki prostej analizie danych, które już zebrałeś w swojej organizacji.

Strategia cyfrowa i doradztwo

Jeśli chcesz zdigitalizować swoją firmę, potrzebujesz strategii. Która technologia przyniesie Ci największe korzyści? W jakim kierunku powinieneś podążać, aby być o krok przed konkurencją? Odpowiemy na te pytania i przeprowadzimy Cię przez proces cyfrowej transformacji.

Wdrożenie
i integracja Salesforce

Potrzebujesz nowych narzędzi biznesowych lub rozważasz wykorzystanie rozwiązań z ekosystemu Salesforce? Chcesz zintegrować swój produkt z Salesforce? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce! W Cloudity mamy cały zespół zajmujący się właśnie tym. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Salesforce
Managed Services

Jeśli po wdrożeniu potrzebujesz wsparcia na najwyższym poziomie, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Nasz zespół Managed Services zadba o to, aby wszystkie zmiany i procesy na platformie przebiegały bezproblemowo, a Twoja instancja Salesforce mogła być rozwijana bez przeszkód.

Szkolenia
Salesforce

Szukasz szkolenia Salesforce, które dostarczy Twoim pracownikom kompleksową wiedzę, a jednocześnie zwiększy poziom akceptacji systemu w Twojej firmie? Nasze szkolenia wyposażą Twoich pracowników we wszystkie umiejętności potrzebne do samodzielnej pracy z systemem. Oferujemy szkolenia Salesforce dla administratorów i zwykłych użytkowników.

What Our Clients Say?

Cloudity delivered a fully working solution, which we can use to expand to multiple countries.

Medicover

I hereby confirm the proper quality of delivered services as well as the necessary knowledge and experience of consultants who led the project. I recommend Cloudity as a Salesforce consultancy services provider.

Paulaner Brauerei Gruppe GmbH & Co.

 

 

Slide

Współpraca z Cloudity była dla nas doskonałym doświadczeniem. Chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomogło nam zbudować wewnętrzne kompetencje w zakresie konfiguracji i Appexchange. Projekt został zrealizowany zgodnie z harmonogramem, co nie zdarza się często w projektach IT.

Mirosław Pencak
Dyrektor ds. Rozwoju Procesów i Informatyki, ZPC Otmuchów


I strongly recommend anyone using Salesforce.com to partner with Cloudity for any project they have as they will receive the highest of quality service and product in the industry. Their expansive knowledge of the system, its capabilities, and their business acumen is the best we’ve come by and we look forward to working with Cloudity again in the future.

Boardriders, Inc.


We are very satisfied with the results of the project and would hereby like to recommend Cloudity as a trusted business partner.

Automobili Pininfarina GmbH

What good we can bring to your business?

Check out our Client Success Stories.

           

Jak pracujemy?

Jedynym pewnikiem jest zmiana. Wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji ich firm, co zawsze wiąże się z dużymi zmianami. Naszą misją jest wspieranie osób, które będą korzystać z nowych technologii w swoich organizacjach.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, by wspierać naszych klientów w skalowaniu ich biznesu. Przez lata udało nam się z powodzeniem zdigitalizować wiele firm. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Masz pytania dotyczące naszych rozwiązań?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub wyślij wiadomość bezpośrednio do naszego zespołu.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz lub wyślij mi bezpośrednią wiadomość na LinkedIn.

Piotr Borkowski
Account Executive

Hey!
Please, leave your contact details.
I will contact you within one working day!

Arek Janik
Sales Manager

LinkedIn
Facebook