Retail Management System – skaluj swój biznes dzięki nowoczesnym technologiom

Retail Management System

 

Skaluj swój biznes dzięki nowoczesnym technologiom

 

Salesforce odpowiada na wyzwania firm działających w modelu franczyzowym

 

Czym jest nasze rozwiązanie? 

Onboarding – system zarządzania handlem detalicznym automatyzuje proces onboardingu nowych pracowników w sklepach Twojej sieci, dzięki czemu kandydat jest prowadzony przez różne etapy, od oceny wstępnej, przez szkolenie, aż po egzaminy końcowe, a franczyzodawca ma pełen obraz kandydata.

Zarządzanie sklepem – proces zamawiania towarów jest czasochłonny, ponieważ w grę wchodzi wiele czynników. Z Retail Management System składanie zamówień jest bardzo proste i intuicyjne dzięki automatyzacji oraz temu, że wszystkie niezbędne informacje znajdują się w jednym miejscu.

Awaria systemu – w przypadku awarii urządzeń w punkcie sprzedaży zespół może po prostu wyszukać rozwiązania za pośrednictwem odpowiedniego portalu lub skontaktować się z pomocą techniczną. Dzięki czujnikom IoT, awarie (z angielskiego – cases) mogą być nawet zgłaszane przez urządzenia, w których nastąpi usterka!

E-Learning – użytkownicy mają dostęp do specjalnej platformy szkoleniowej – Trailhead – gdzie poznają nowe funkcjonalności Salesforce i zdobywają odznaki w miarę czynionych postępów. Dzięki Trailhead poznanie Retail Management System jest łatwe i przyjemne.

Portal dla sieci handlowych – pracownicy i kierownicy Twoich sklepów korzystają z intuicyjnej platformy, dzięki której mają pełny wgląd w swoją działalność, harmonogram pracy czy możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów. Jako zespół zarządzający możesz używać narzędzi typu „przeciągnij i upuść”, aby dostosować wygląd portalu do swoich potrzeb.

Quality assurance – planowanie audytów sprawia Ci kłopot? Dzięki Retail Management System możesz łatwo zaplanować kontrole we wszystkich punktach sprzedaży w Twojej sieci. Optymalizuj czas i zasoby oraz ustal priorytety wizyt.

Co zyskasz dzięki naszemu rozwiązaniu?

 

Pozytywne doświadczenia pracowników oddziałów

Platformę wzrostu organizacji

Redukcję kosztów operacyjnych (OPEX)
na punkt sprzedaży

Zaufali nam

Dowiedz się więcej o wdrożeniu Retail Management System w Żabce – wiodącej sieci sklepów franczyzowych w Polsce

 

O Żabce

Żabka jest właścicielem największej, scentralizowanej sieci sklepów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w modelu franczyzowym.

Zakres projektu: 

Skontaktuj się z nami!

Please select a Pardot form.