Czym jest Salesforce?

Salesforce to globalny lider na rynku systemów CRM i aplikacji biznesowych. Od 16 lat zmienia świat biznesu dzięki przeniesieniu oprogramowania w chmurę. Stworzenie ekosystemu aplikacji działających dzięki technologii cloud computing sprawiło, że tysiące przedsiębiorców może łatwiej i bardziej efektywnie prowadzić swój biznes.

Dlaczego Salesforce?

W Cloudity wierzymy, że technologia Salesforce jest obecnie najlepszym rozwiązaniem na rynku. Świat pędzi, a tempo procesów biznesowych drastycznie wzrasta. Dziś nie ma już czasu na korzystanie z tradycyjnego oprogramowania, które jest powiązane z komputerem, na którym jest zainstalowane. Coraz więcej danych przechowujemy w chmurze. 

Salesforce Platinum Consulting Partner

Owocna współpraca z Salesforce pozwoliła nam na osiągnięcie platynowego poziomu partnerstwa. Entuzjazm i pasja z jaką pracujemy przekłada się na dynamiczny rozwój firmy oraz sukces naszych klientów, który cieszy nas nie mniej niż ich samych. Naszym macierzystym rynkiem jest Polska, lecz wdrażamy aplikacje biznesowe Salesforce w całej Europie.