Rozwijaj swoją karierę z Cloudity!

 

Poznaj nas, dowiedz się jak pracujemy i w jaki sposób możesz do nas dołączyć.

Kim jesteśmy?

Cloudity to przede wszystkim zgrany zespół młodych, ambitnych i pomysłowych osób z pasją, a zarazem miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i wyznaczające trendy w IT dla biznesu. Szukamy osób pełnych motywacji i zaangażowania, chcących rozwijać się i budować swoje doświadczenie.

Parę słów o Cloudity

Jesteśmy firmą konsultingową z dużym potencjałem oraz jedynym platynowym partnerem Salesforce w Polsce. Od 3 lat informatyzujemy firmy i organizacje w kilkunastu krajach Europy, m.in. w Polsce, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Bułgarii i wielu innych.

Jak się pracuje w Cloudity?

Razem tworzymy zgrany team, który lubi ze sobą pracować. Uczymy i inspirujemy się nawzajem, dzięki czemu każdy dzień naszej pracy to nowe wyzwania i sukcesy. W Cloudity nigdy nie jest nudno! Oprócz ciekawych wyzwań czekają tu na Ciebie także atrakcyjne benefity – szkolenia i certyfikaty, prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, przestronne i nowoczesne biuro, lunchowe piątki oraz spotkania i wyjazdy integracyjne.

Czym jest Salesforce?

Salesforce to globalny lider na rynku systemów CRM i aplikacji biznesowych. Od kilkunastu lat zmienia świat biznesu dzięki przeniesieniu oprogramowania w chmurę. Dzięki technologii cloud computing Salesforce oferuje spektrum rozwiązań pozwalających firmom każdego rozmiaru na doskonalenie swojej działalności. Firma dysponuje bazą gotowych rozwiązań, wokół których budowane są bardziej spersonalizowane systemy. Do najbardziej popularnych gotowych rozwiązań Salesforce należy flagowy produkt, czyli system CRM Sales Cloud oraz Service Cloud czy Marketing Cloud.

Przejdź do ogłoszenia

Przejdź do ogłoszenia

Nasza filozofia

Poznaj nas, dowiedz się jak pracujemy i pomagamy Klientom osiągnąć sukces w biznesie.

Kim jesteśmy?

Cloudity jest spółką technologiczną świadczącą usługi doradcze i wdrożeniowe. Od powstania w 2014 roku z sukcesem realizujemy projekty na polskim i europejskim rynku. Nasze biura mieszczą się w Warszawie oraz Londynie. Jako Salesforce Platinum Consulting Partner rozwijamy ekosystem Salesforce wspierając klientów w uruchomieniu takich produków jak Sales Cloud, Service Cloud, Pardot, Marketing Cloud czy Work.com. Cloudity tworzy również własne aplikacje biznesowe w oparciu o platformę force.com. Przykładami takich aplikacji są Billing dla Salesforce, Subskrypcje dla Salesforce oraz Procurement dla Salesforce.

Podejście Agile

Projekty w Cloudity sa realizowane w trybie iteracyjnym. Podczas wdrożenia przedstawiamy klientowi na bieżąco nowe funkcjonalności i rozwiązania oraz wprowadzamy wymagane zmiany. Pozwala to na zmniejszenie ryzyka dostarczenia produktu, który nie spełnia wymagań klienta. Podejście agile umożliwia maksymalne dopasowanie do biznesu i potrzeb firmy, dla której przygotowujemy nasze rozwiązania.

 

Błyskawiczne i elastyczne wdrożenia

Im krótsze wdrożenie rozwiązań IT, tym szybciej nowe oprogramowanie zacznie na siebie zarabiać i mniej czasu zajmie dostosowanie do potrzeb zmieniającego się środowiska. Nie pochwalamy długich projektów IT, których realizacja często nie nadąża za szybko zmieniającym się biznesem Klienta. W Cloudity nie boimy się wyzwań i trudnych wdrożeń, a elastyczne podejście gwarantuje udaną współpracę.

Bliżej biznesu

Jesteś gotowy na rewolucję w swojej organizacji? W Cloudity nie tylko zapewniamy technologię, która pozwoli na wzrost Twojego biznesu, ale również dbamy o to, aby wszystkie rozwiązania doskonale współgrały z całą firmą. Doradzamy, jak zmodernizować poszczególne obszary, mając na uwadze całokształt organizacji, a nie tylko dział IT. Według naszej filozofii, żyjemy w czasach, w których nie ma już miejsca dla rozbudowanych i kosztownych działów IT, których zadaniem jest jedynie rozwiązywanie problemów technicznych.

 

Mobilność

Wierzymy, że przyszłość aplikacji biznesowych to mobilność. Jeśli chcesz być na bieżąco ze swoim biznesem, nie powinno mieć znaczenia gdzie się znajdujesz. Wystarczy, że masz przy sobie telefon, tablet czy smart watch’a. Nasze aplikacje są w pełni mobilne, co pozwala na stały monitoring i zarządzenie Twoim biznesem.