Konferencja na żądanie „Producenci dóbr konsumpcyjnych – wygrani dzięki technologii?”

KONFERENCJA ONLINE:

Producenci dóbr konsumpcyjnych
- wygrani dzięki technologii?

Panel kierujemy przede wszystkim do:

Damian Przybył

Director, Digital Advisory at Cloudity

Drodzy Państwo,

 

home office, utrzymywanie relacji biznesowych na odległość, dezaktualizacja strategii rozwoju przedsiębiorstwa, zmiany zachowań klientów końcowych…

Charakter globalny kryzysu sprawił, iż wszyscy musieliśmy zatrzymać się i na nowo zdefiniować otaczającą nas codzienność.

 

W jakim stopniu branża produkcyjna poradziła sobie z kryzysem ekonomicznym? Jak technologie pomogły sprostać wyzwaniom w obszarach komunikacji i sprzedaży? W jakim kierunku firmy będą kontynuowały rozwój technologiczny, jeżeli kolejne fale pandemii będą odbijać się echem przez najbliższy rok lub dwa?

 

Powyższe pytania będę kierować do moich gości, reprezentujących znanych producentów oraz detalistów. Do debaty zaprosiliśmy również osoby zajmujące się rozwojem i wdrożeniami nowych technologii, by zdefiniować wizję cyfryzacji przedsiębiorstwa w nowej rzeczywistości.

 

Zapraszam do oglądania konferencji!

 

AGENDA:

Blok 1 – Nowe zachowania klientów w i po rzeczywistości Covid-19

 

Blok 2 – Technologiczne „Top-of-mind” branży produkcyjnej

 

Blok 3 –  Digitalizacja w czasie Pandemii: rozpocząć, kontynuować czy przerwać?

Obejrzyj nagranie już dziś!

Rejestracja w celu obejrzenia nagrania jest bezpłatna. Rejestrując się na konferencję, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity oraz partnerów.