Skip to content

Społeczna
odpowiedzialność biznesu

Cloudity wspiera organizacje charytatywne poprzez bezpłatne wdrożenia systemu Salesforce.

Pomagamy organizacjom charytatywnym integrować i zarządzać ich programami filantropijnymi, zapewniając im dostęp do Nonprofit Cloud.

Na czym polega nasza działałnosć CSR-owa?

Cloudity jest partnerem Salesforce.org, charytatywnej części firmy Salesforce. Jest ona poświęcona tworzeniu rozwiązań dla organizacji non-profit, instytucji edukacyjnych i charytatywnych.

W Cloudity wierzymy, że połączenie technologii, wiedzy biznesowej i odpowiedzialności społecznej to najskuteczniejszy sposób na wywieranie pozytywnego wpływu na społeczności lokalne i sektor socjalny.

Wykorzystujemy nasze zyski, czas i usługi do budowania odpowiedzialnej kultury korporacyjnej.

Wiemy, że dzielenie się technologią pomaga wzmocnić koncepcję odpowiedzialności społecznej.

Pledge 1% to globalny program, który oferuje przedsiębiorcom łatwy do wdrożenia framework – przekazują oni 1% swojego czasu, zysków, produktu lub kapitału na wybraną przez siebie organizację charytatywną. Firmy biorące udział w programie otrzymują dostęp do narzędzi, rozwiązań i najlepszych praktyk ułatwiających tworzenie i zarządzanie ich programem charytatywnym.

Cloudity jest dumnym członkiem Pledge 1%, nasze podejście opiera się na idei przekazywania 1% naszego czasu, produktów i zasobów finansowych na rzecz organizacji charytatywnych.

Firmy zobowiązują się do realizacji jednego, kilku lub wszystkich czterech z poniższych celów:

Salesforce.org & Nonprofit Cloud

Salesforce, jako firma działająca w modelu Pledge 1%, pomaga organizacjom non-profit w prowadzeniu działań CSR-owych, udostępniając im rozwiązanie Nonprofit Cloud. Platforma ta oferuje elastyczne rozwiązania dla małych organizacji społecznych, fundacji i innych podmiotów non-profit w zakresie zarządzania programami, pozyskiwania funduszy, marketingu i angażowania darczyńców.

Jako partner Salesforce, Cloudity wdraża Nonprofit Cloud w organizacjach stawiających sobie CSR jako priorytet. Nonprofit Success Pack, spersonalizowana technologia upraszczająca zarządzanie programami charytatywnymi, usługami i pracą wolontariuszy, pozwala firmom łatwo finansować swoje działania i realizować założone cele.

Wdrożenia
Nonprofit Cloud

W ramach naszej strategii CSR oferujemy bezpłatne usługi dla organizacji charytatywnych.

Dzięki temu organizacje pozarządowe mają dostęp do specjalistów Salesforce, którzy pomagają im we wdrażaniu Salesforce i świadczą usługi doradcze.

Nasze projekty non-profit

Implementacje Pro Bono

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym programie Pro Bono? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz zespół wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Dawanie czegoś od siebie

Pomagamy, dzieląc się naszą wiedzą, sercem i pasją

Angażujemy się w różne działania CSR-owe, aby wspierać ludzi i zwierzęta w potrzebie oraz wywierać pozytywny wpływ na środowisko, w którym żyjemy.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów naszych inicjatyw.

Zobacz, jak angażujemy się społecznie

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka to projekt społeczny, którego celem jest niesienie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki współpracy ze Szlachetną Paczką chcemy budować kulturę świadomości społecznej. Naszym celem jest wspieranie lokalnych społeczności w sposób przemyślany i zaangażowany.

Bieg Firmowy

Jest to wyścig, z którego dochód przekazywany jest na leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych dzieci lub utrzymanie placówek rehabilitacyjnych. Idea pomocy potrzebującym poprzez wspólną działalność jest bardzo bliska naszemu sercu.

Fundacja Koty Spod Mostu

Jest to grupa, która pomaga potrzebującym zwierzętom i działa w ramach Fundacji VIVA. Wolontariusze zajmują się codziennym dokarmianiem, leczeniem i sterylizacją kotów oraz szukaniem domów dla kociąt. Jest wiele osób, które są wrażliwe na los cierpiących zwierząt. My wierzymy, że pomoc zwierzętom jest równie ważna i potrzebna jak pomoc ludziom.

Się Gra Się Ma

Sie Gra Sie Ma to koszykarska akcja charytatywna, w ramach której, we współpracy z Fundacją Siepomaga, zbierane są pieniądze dla chorych dzieci. W sierpniu 2020 roku SieGra SieMa zorganizowała wraz z Cloudity swój pierwszy profesjonalny turniej FIBA 3×3 w Ostrowi Mazowieckiej.

Masz pytania?

Chcesz usprawnić swoje działania non-profit lub masz pytania do naszego zespołu CSR? Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Hej!
Pozostaw mi swoje dane, a skontaktuję się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego!

Agata Włódarczak
CSR Lead

LinkedIn
Facebook