Business Development Center – maksymalizuj sprzedaż w „nowej normalności”

 

Dowiedz się, jak pozyskiwać nowych klientów i budować relacje w kanałach cyfrowych! 

 

 

Czy Twoja firma jest gotowa na wyzwania związane z nowym otwarciem na rynku B2B, które przyspieszyła pandemia? 

 

 

Czym jest Business Development Center? 

 

To struktura w organizacji tworzona po to, by za pośrednictwem odpowiednich narzędzi i know-how wspierać rozwój Twojego biznesu oraz zwiększać świadomość Twojej marki wśród nowych klientów.

To jednostka, która w ustrukturyzowany sposób wspomaga procesy sprzedażowe w Twojej firmie, umożliwiając Ci poszerzenie lejka sprzedażowego oraz zwiększenie konwersji i liczby wygranych transakcji.

Dzięki dobrze zdefiniowanym procesom i obszarom odpowiedzialności oraz wykorzystaniu narzędzi do zarządzania pracą zespołu, łatwiej będzie Ci pozyskać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. 

 

Business Development Center umożliwi Ci:

Budowanie trwałych relacji w kanałach digitalowych – szczególnie ważne w nowej rzeczywistości biznesowej

Sprawne pozyskiwanie perspektywicznych klientów dzięki nowoczesnym technologiom

Poszerzenie grona klientów i zwiększenie sprzedaży

Jak stworzyć i zarządzać Business Development Center? 

Efekty digitalizacji procesów sprzedażowych

 

Salesforce Sales Cloud to kompletny system CRM służący do zarządzania działem sprzedaży od momentu pierwszego kontaktu z klientem, przez cały proces sprzedaży, aż po jego zamknięcie.

 

To właśnie w oparciu o to potężne narzędzie z ekosystemu Salesforce działa Business Development Center w Twojej organizacji.

 

Co zyskasz dzięki Sales Cloud?

 

Wzrost przychodów ze sprzedaży o 32%

Wzrost produktywności pracowników o 40%

Trafniejsze prognozowanie sprzedaży o 45%

Zaufali nam

 

„Jesteśmy typową niemiecką firmą z sektora MŚP. Nie było nam łatwo znaleźć wiarygodnych partnerów do wprowadzenia w życie naszej strategii cyfryzacji przedsiębiorstwa. Potrzebowaliśmy elastycznego partnera, którego charakteryzowałoby praktyczne podejście, a także niezbędne zasoby i wiedza ekspercka. Firma Cloudity okazała się doskonałym partnerem w zakresie doradztwa biznesowego oraz wdrożeń procesów obejmujących całą infrastrukturę IT naszej organizacji – od ERP i CRM po DMS, intranet i kokpit BI”.

Jak pozyskiwać nowych klientów i budować relacje w kanałach cyfrowych?

 

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, jak Cloudity wspiera Business Development w organizacjach, niezależnie od ich rozmiaru czy branży, w której działają.

 

Jakie tematy poruszymy?

Tworzenie i zarządzanie zespołem BDC

Onboarding i rozwój kompetencji

Proces sprzedażowy

Motywacja i systemy premiowe

Prowadzący:

Udział w webinarze jest bezpłatny. Rejestrując się na webinarium, zgadzasz się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Cloudity.

Skontaktuj się z nami!

CLOUDITY sp. z o.o., ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP: 951-23-79-071, KRS: 0000505827, REGON: 147192818, +48 22 205 07 22, contact@cloudity.pl